فرنچ پرس

 فرنچ پرس یک ابزار ساده برای دم کردن قهوه و چای و چای سبز و دمنوش میباشد ؛ و  وسیله ای بسیار کاربردی در منازل ؛ دفاتر ، و حتی کافی شاپ ها میباشد ؛ بطوری که دربسیاری کافی شاپ ها سرو قهوه یا دمنوش با فرنچ پرس انجام میشود

فرنچ پرس در دم کردن چای و چای سبز و دمنوش در مقابل لیوان های دم نوش که یک صافی سرامیکی دارد ، بدلیل اینکه عمل فیلترکردن تفاله چای و دمنوش را خوب و دقیق انجام میدهد ، محصول برتری است.

روش دم شدن قهوه در فرنچ پرس ، خیسانده شدن قهوه است, که قهوه درون آب داغ معلق می ماند و خیس می خورد و عصاره قهوه بیرون می آید و سپس قهوه دم شده توسط صافی فرنچ پرس فیلتر شده و در لیوان یا فنجان قهوه ریخته می شود . اما دم شدن قهوه در موکاپات ، با عبور آب در حال جوش از میان قهوه و فیلتر شدن آن ، بدست می آید ؛ در این روش عصاره قهوه با گذر آب با فشار از میان قهوه بدست می آید . راحتی کار با هر دو قهوه ساز تا تا حدی راحت است و پیچیدگی خاصی را برای تهیه قهوه نخواهید داشت .

نمایش :

فرنچ پرس ۳۵۰ میلی لیتر استیل

(0)
تماس بگیرید

فرنچ پرس(فرانسه ساز)۳۵۰ میلی لیتری ,دارای بدنه ی استیل و دستگیره ی مستطیلی شکل از جنس پلاستیک می باشد. این محصول دارای ظرفیت ۳۵۰ میلی لیتر می باشد. جنس ظرف شیشه ی این محصول از پیرکس می باشد و محصول تو..

دمنش ساز و چای ساز

(0)
تماس بگیرید

دمنش ساز و چای سازبسیاری از متخصصان و درمانگران طب سنتی استفاده از مواد طبیعی و گیاهی را برای بدن و سلامتی بهتر و مناسب تر می دانند.برای استفاده از دمنوش های گیاهی شما نیاز به یک دمنوش ساز دارید.دمنوش..

فرنچ پرس 600 میل شیشه ای

(0)
تماس بگیرید

طرز استفاده از فرنچ پرسابتدا دستگیره و یا توری فرنچ پرس را خارج کرده و مقدار مناسبی از قهوه و یا دمنوش مورد نظرتان را در فرنچ پرس ریخته، سپس به آرامی آبی که از جوش افتاده باشد را به محتویات اضافه کنید..

فرنچ پرس کورکماز ۶۰۰ میلی لیتر

(0)
تماس بگیرید

فرنچ پرس (قهوه ساز فرانسه ) مدل A611 کورکماز محصولی از کشور ترکیه می باشد که مناسب برای تهیه و آماده سازی انواع چای و دمنوش و قهوه فرانسه می باشد این محصول دارای بدنه ی استیل به همراه شیشه پیرکس و دست..

فرنچ پرس ۳۵۰ میلی لیتر Clark

(0)
تماس بگیرید

فرنچ پرس استیل و پلاستیک  (با درب و دسته ی مشکی رنگ)مدل کلارک (Clark)محصولی از شرکت Tasev ترکیه می باشد . این محصول با استفاده از طراحی ساده و زیبا وئارای شیشه پیرکسی و درب و اهرم و دسته پلاستیکی..

فرنچ پرس ۳۵۰ میلی لیتر بنفش

(0)
تماس بگیرید

فرنچ پرس(فرانسه ساز) ۳۵۰میلی لیتری ,دارای بدنه و دستگیره ی پلاستیکی بنفش رنگ می باشد. این محصول دارای ظرفیت ۳۵۰ میلی لیتر می باشد .جنس ظرف شیشه ی این محصول از پیرکس می باشد و محصول تولیدی کشور چین است..

فرنچ پرس ۳۵۰ میلی لیتر مشکی

(0)
تماس بگیرید

فرنچ پرس(فرانسه ساز) ۳۵۰میلی لیتری ,دارای بدنه و دستگیره ی پلاستیکی مشکی رنگ می باشد. این محصول دارای ظرفیت ۳۵۰ میلی لیتر می باشد .جنس ظرف شیشه ی این محصول از پیرکس می باشد و محصول تولیدی کشور چین است..

قهوه ساز فرنچ پرس فرانسوی

(0)
تماس بگیرید

قهوه ساز فرنچ پرس فرانسوی با کیفیت بسیار عالی جهت ساخت قهوه فرانسه ،چای سبز و انواع دمنوش کاربرد دارد.این دستگاه به دوستداران خانگی قهوه و دمنوش ها پیشنهاد می شود.این قهوه ساز بر خلاف دستگاه قهوه ساز&..

لیوان پیرکس دمنوش ساز

(0)
تماس بگیرید

- جنس بدنه: پیرکس- جنس درب و صافی: پیرکس- دمنوش ساز - شیشه ای سطح سیقلی، ضد خش و شفاف- دارای صافی و درب مخصوص شیشه ای مقاوم در برابر ضربه و تغییر دمای ناگهانی- مناسب برای دم کردن و سرو انواع دمنو..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)