انواع دان قهوه با رست و آسیاب تازه

نمایش :

قهوه اندونزی

(0)
تماس بگیرید

دانه قهوه  اندونزی که به صورت مدیوم رُست شده است دارای طعم سنگین و مناسب برای قهوه ی اسپرسو و قهوه ترک است.اندونزی مدیوم دارای کافئین متوسط و عطر بوی متوسط رو به بالا و تلخی متوسط است.این قهوه در..

قهوه میکس لدنی

(0)
تماس بگیرید

این قهوه  پر فروش ترین قهوه فروشگاه قهوه لدنی است.از ویژگی های این قهوه کافئین بالا ودادن انرژی فوق العاده ای برای شروع یک روز خوب است. با این قهوه از روز خود لذت ببرید..

قهوه ویتنام

(0)
تماس بگیرید

دانه قهوه ویتنام که به صورت دارک رُست شده است دارای طعم تلخ و مناسب برای قهوه اسپرسو است.قهوه روبوستا ویتنام دارک دارای کافئین کم و عطر بوی کم و تلخی بسیار زیاد است.این قهوه برای کسانی که به دنبال تلخ..

قهوه پرو

(0)
تماس بگیرید

قهوه پرو لدنی گلچنینی از دانه های قهوه عربیکای کشور پرو ( واقع در آمریکای جنوبی ) می باشد .روست این قهوه مدیوم و متوسط و دارای عطر و طعم خوب و دلنشین می باشد.در روست این ترکیب ویژه نهایت دقت انجام گرف..

قهوه پلنتیشن

(0)
تماس بگیرید

خصوصیات انواع قهوه ی پلنتیشنقهوه ی پلنتیشن از انواع باکیفیت قهوه ی عربیکاست که دانه های بسیار مرغوب و با کیفیتی دارد. اسپرسو تولید شده از این قهوه بسیار پر طرفدار است و گرید کیفیتی آن A می باشد و دارا..

قهوه پی بی

(0)
تماس بگیرید

دانه قهوه پی‌بی ( indian PB ) که به صورت مدیوم رُست شده است دارای طعم ملایم و مناسب برای قهوه ی اسپرسو و قهوه فرانسه است.پی بی مدیوم دارای کافئین زیاد و عطر بوی متوسط و تلخی متوسط است.ازپی بی مدیوم در..

قهوه کلمبیا

(0)
تماس بگیرید

قهوه کلمبیا به عنوان یکی از با کیفیت ترین قهوه ها در دنیا محسوب می شود ، اغلب قهوه تولیدی این کشور ، قهوه عربیکا بوده و شرایط جغرافیایی خاص این کشور مانند وجود خاک های آتشفشانی غنی در کوهستانهای خشک ک..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)